Inpress art

InPress Art förlag har gett ut tre böcker om Kungliga Slott och parker

Människor och berättelser som ger liv åt de Kungliga slotten.

Här skriver vi nånting kortfattat om vad projektet handlar om och varför det är så himla bra. 

Kungliga parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kungliga parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kungliga parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bakgrund

Lorem ipsum dolor sit amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, cons ectetur adipiscing elit Lorem ipsum dolor sit altmet, conse ctetur adipiscing elit aloma lomiur off silder tolos. Lorem ipsum dolor sitlor amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Teamet

Conny
Unéus

VD
conny.u@inpress.com
070-373 30 70

Anders
Ekstedt

Projektledare
anders.e@inpress.com
070-337 337 32 30

Johan
Lithén

Projektledare Finland
johan.l@inpress.com
+358 40 5024 943

Lars
Jakobsson

Vice VD
lars.j@inpress.com
070-373 30 10

Mariethe
Unéus

Redaktionsassistent
mariethe.u@inpress.com
070-373 30 71

Mats
Westerberg

Projektledare
mats.w@inpress.com
070-373 30 12

Sofia
Hillborg

Journalist
sofia.h@inpress.com
070-373 30 31

Sofia
Karlsson

Art Director
sofia.k@inpress.com
0720-77 63 01

Tove
Engström

Art Director
tove.e@inpress.com
0720-77 63 00

Ulrica
Segersten

Redaktionschef
ulrica.s@inpress.com
070-373 30 50