uppdrag

Med berättelser i centrum

Magasin göteborg

vård & hälsa

tidnings-projekt

The economist

om inpress

Om InPress

InPress är ett mediaföretag som förmedlat berättelser till läsare i hela Norden sedan 1984. Vi samarbetar med stora tidningshusen i Norden och brittiska The Economist. Behovet av goda berättelser kommer att överleva allt. 

Teamet

Conny
Unéus

VD
conny.u@inpress.com
070-373 30 70

Anders
Ekstedt

Projektledare
anders.e@inpress.com
070-337 337 32 30

Johan
Lithén

Projektledare Finland
johan.l@inpress.com
+358 40 5024 943

Lars
Jakobsson

Vice VD
lars.j@inpress.com
070-373 30 10

Mariethe
Unéus

Redaktionsassistent
mariethe.u@inpress.com
070-373 30 71

Mats
Westerberg

Projektledare
mats.w@inpress.com
070-373 30 12

Sofia
Hillborg

Journalist
sofia.h@inpress.com
070-373 30 31

Sofia
Karlsson

Art Director
sofia.k@inpress.com
0720-77 63 01

Tove
Engström

Art Director
tove.e@inpress.com
0720-77 63 00

Ulrica
Segersten

Redaktionschef
ulrica.s@inpress.com
070-373 30 50